Nowy G1WHT GeneralPlus

0 Comments

G1WH to rejestrator samochodowy, którego nikomu związanemu z wideorejestratorami przedstawiać nie trzeba. Dzięki możliwości wgrania do niej softu od DODa, G1WH, ceny którego zaczynają się już od 230 zł, uzyskiwał parametry rejestratora wartego przeszło 300 zł.

Kiedy pod koniec kwietnia główny producent tego modelu poinformował nas o powolnym kończeniu produkcji modelu na bazie Procesora NT96650 i zastąpieniu go procesorem GeneralPlus, zakładaliśmy drastyczne pogorszenie parametrów rejestrowania obrazu, zwłaszcza w nocy.

Z początkiem czerwca do biura vat19.pl dotarł pierwszy testowy model, a w nim miłe dla nas zaskoczenie: czarna płytka PCB, odświeżona i wizualnie bardziej uporządkowana.

płytka PCB nowego G1WHT

Nowe G1WHT ma zmodyfikowane ikony na ekranie głównym, w samym menu również znajdziemy nowe funkcje niedostępne w starym modelu G1WH, jak:

Time Laps

Parking mode

Image rotation

 

Co one oznaczają?

Time Laps ? Nagrywa jedną klatkę w ustalonym czasie, do wyboru mamy nagrywanie co 1/10 sekundy, 2/10 sekundy oraz ? sekundy.

Parking mode: Jeżeli kamera wyczuje drgania, automatycznie włączy się i zacznie rejestrowanie w trybie SOS (plik chroniony)

Image rotation: obraz jest obracany o 180 stopni, dzięki czemu możemy zamocować rejestrator do góry nogami.

Time Lapse Parking Mode Image Rotation

Test obrazu:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *